Pasirinkite seniūniją
Iškilus klausimams skambinkite
+370 618 56289

Naujienos

            Skambant liaudiškai muzikai, į Rėkyvos pagrindinės mokyklos futbolo stadione surengtas Užgavėnes antradienį rinkosi persirengėliai. Įvairiais personažais virtę Rėkyvos seniūnijos gyventojai gausiai rinkosi į šventę.
 
     Vasario mėn. 17 d. vyko susirinkimas su sodų bendrijų pirmininkais, kur buvo aptariami klausimai dėl gyvenamosios vietos deklaravimo duomenų pakeitimo, dėl gatvių pavadinimų suteikimo sodininkų bendrijoms, dėl aplinkos tvarkymo prasidėjus pavasario sezonui, aptariami ir
 
Brangieji,vasario 16-ąją minėsime istorinę tautos ir valstybės šventę - Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Šia proga nuoširdžiai linkiu, kad Jus lydėtų Vasario 16-osios dvasia ir idėjos, kurios padėtų drauge kurti Nepriklausomos Lietuvos ateitį.Nuoširdžiai sveikinu
 
Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacijos prezidentas Lazdynų seniūnas Algis Strelčiūnas ir seniūnijos jaunimas 40 -čio jubiliejaus proga pasveikino šv. Jono Bosko bažnyčios kunigą Alessandro Barelli.
 
Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacija, Lietuvos savivaldybių asociacijos mokymo ir konsultavimo centras , UAB "Pegaso kelionės"   organizuoja tarptautinius seminarus seniūnams, seniūnų pavaduotojams, seniūnijų tarnautojams.   Italiją (autobusu) kovo 19-28 d.
 
(c) Visos teisės saugomos. Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacija.