Pasirinkite seniūniją
Iškilus klausimams skambinkite
+370 618 56289

Šiaulių Kolegos susitiko su Seimo Pirmininko pirmąją pavaduotoja

2018-02-15

  

    Vasario 12-osios rytą Šiaulių rajono seniūnai buvo sukviesti į savivaldybės posėdžių salę, kurioje visų jų laukė staigmena – juos pasitiko LR Seimo pirmininko pirmoji pavaduotoja Rima Baškienė. Seniūnai, pradėdami šventinę Lietuvos 100-mečio minėjimo savaitę,  į susitikimą atvyko pasipuošę tautine atributika. Susitikime dalyvavo ir administracijos vadovas Gipoldas Karklelis. LR Seimo pirmininko pirmoji pavaduotoja Rima Baškienė pasveikino visus su svarbiausia mūsų valstybei švente, pasidžiaugė, kad yra šio krašto gyventoja ir IV kadenciją atstovė Seime. Gerbiama mūsų Seimo atstovė, sakė, kad didžiuojasi Šiaulių rajone dirbančiais šauniais ir savo darbą mylinčiais seniūnais, kad jai visada malonu susitikti ir pasidžiaugti jų nuveiktais darbais. Kalbėjo apie   planuojamus renginius Seime ir šventinį renginį Kuršėnų mieste. 

           Prisiminusi 2000-uosius metus ir su jais prasidėjusius pokyčius, gerbiama Rima Baškienė pakvietė  tuo metu savo darbo karjerą pradėjusius seniūnus - Vytautą Slabį, Antaną Venckų, Vytautą Gedmontą, ir kitus, jau vėliau į komandą įsiliejusius seniūnus, ir kiekvienam iš jų įteikė po Padėką už svarų indėlį į Lietuvos valstybės gerovės kūrimą ir įteikė po sidabro ženklelį „Atkurtai Lietuvai – 100“. Seniūnai buvo giliai sujaudinti, ne vienas iš jų nubraukė džiaugsmo ir įvertinimo už kasdienį darbą  ašarą.

           Vėliau Seimo pirmininko pirmoji pavaduotoja  seniūnų paprašė Vasario 16-osios renginių metu perduoti dovanas savo seniūnijų geriausiems ir garbiausiems   žmonėms –Padėkas ir aukso ženklelius „Atkurtai Lietuvai -100“.  Pasivaišinę kava ir  saldainiais, atvežtais iš Lietuvos Respublikos Seimo, visi kartu nusifotografavo bendrai nuotraukai.

 

Vytautas Slabys

(c) Visos teisės saugomos. Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacija.