Pasirinkite seniūniją
Iškilus klausimams skambinkite
+370 618 56289

Šiaulių apskrities savivaldybių seniūnų diena

2019-11-28

Lapkričio 26 dieną į Joniškio Raudonąją sinagogą sugužėjo visos Šiaulių apskrities seniūnai. Šiaulių apskrities seniūnijų seniūnai į tokią sueigą renkasi kasmet, kuri šiais metais buvo 14-a ir ją vadina „Seniūnų diena“. Sueigos organizatorius Bubių seniūnijos seniūnas Vytautas Slabys (LSSA viceprezidentas Šiaulių apskričiai), pradėdamas renginį kreipėsi į susirinkusiuosius su prašymu, kad „ši diena, paskutinis lapkričio antradienis, tebūnie tradicinė šios seniūnų dienos data“.
Visus susirinkusius pasveikino Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius. Taip pat renginyje dalyvavo Šiaulių apskrities merai, merų pavaduotojai, direktoriai ir direktorių pavaduotojai, bei LSSA viceprezidentai Gintas Jasiulionis ir Virgilijus Gaižauskas.
Vietos savivaldos ir regioninės politikos aktualijas pristatė LR Ministro pirmininko patarėja savivaldos, regioninės bei socialinės politikos klausimais Rugilė Andziukevičiūtė-Buzė. Apie savivaldybių užimtumo didinimo programas savo mintimis dalinosi Eglė Radišauskienė, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos viceministrė. LR Seimo Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto biuro patarėjas Algirdas Astrauskas retrospektyviai apžvelgė seniūno institutą ir jo galimą ateities viziją. LSSA prezidentas Kęstutis Vilkauskas supažindino seniūnus su asociacijos veikla.
Nuoširdžiai dėkojame renginio organizatoriams ir šeimininkams už renginio organizavimą ir šiltą priėmimą Joniškyje.

(c) Visos teisės saugomos. Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacija.