Pasirinkite seniūniją
Iškilus klausimams skambinkite
+370 618 56289

Kauno miesto Šilainių seniūnijoje

2008-10-31

Prieš šiukšlintojus - su foto aparatu

Skatindami gyventi švariau Šilainių seniūnijos ir policijos pareigūnai skelbia konkursą, kuro metu vienus šilainiškius žada apdovanoti, o kitus - bausti ir privesti apsikuopti.

Šilainių seniūnija kartu su Santakos policijos komisariato Šilainių policijos nuovada paskelbė fotografijų konkursą "Užfiksuok teršėją".

Šią savaitę prasidėjusio konkurso tikslas - skatinti ne tik seniūnijos, bet ir visus gyventojus stebėti ir fiksuoti Šilainius teršiančius pažeidėjus.

"Seniūnija ir policija su nevalomis kovoja nuolat.Norime į šią kovą įtraukti visus gyventojus, neabejingus aplinkai, kurioje dirba, gyvena. Ilsisi. Esu įsitikinęs, kad kiekvienas yra matęs pro automobilio langus mėtomas šiukšles, į svetimus konteinerius vežamas statybos atliekas ar prie miško kraunamas padangas," - kalbėjo Šilainių seniūnas Gintautas Sinkevičius.

Konkurso organizatoriai tikisi, kad ši akcija privers kiekvieną prieš šiukšlinant susimastyti - kaimyno arba praeivio fotoaparatas gali būti nukreiptas kaip tik į jį.

Konkursas tęsis iki kitų metų balandžio 10 dienos.

Konkurso nugalėtojas bus apdovanotas skaitmeniniu foto aparatu "Canon". Kitų konkurso dalyvių taip pat laukia dovanos.

Nuotraukos, kuriose nufatografuotas vienas ar keli šiukšlintojai, turi būti pateikiamos elektroniniu formatu arba išspausdintos ant popieriaus.

Nuotraukoje turi būti matomas šiukšlintojo automobilio valstybinis numeris arba šiukšlintojo veidas.

Pateikiant nuotrauką turi būti nurodytas autoriaus vardas, pavardė, amžius, telefono numeris. Be to, būtinas ir trumpas nuotraukos aprašymas nurodytas laikas ir tiksli vieta, kurioje buvo pastebėtas pažeidimas.

Aplinkos teršėjams gali būti skirta bauda iki dviejų tūkstančių litų. Nuotraukas siųsti adresu: "Konkursui "Užfiksuok teršėją", Šilainių seniūnija, Baltų pr. 53 arba e.p. silainiai@kaunas.lt

Iveta Skliutaitė

LS korespondentė

(c) Visos teisės saugomos. Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacija.