Pasirinkite seniūniją
Iškilus klausimams skambinkite
+370 618 56289

Trys seniūnaitijos Rėkyvos seniūnijoje

2008-11-19
 

     2008 m. lapkričio 19 d. įvyko susirinkimas dėl Rėkyvos seniūnijos teritorijos suskirstymo seniūnaitijomis. Vaida Čelkienė informavo, jog seniūnaitijos sudaromos iš seniūnijos aptarnaujamos teritorijos gyvenamųjų vietovių ar jų dalių. Jų sudarymo projektą parengia seniūnas ir teikia savivaldybės administracijos direktoriui. Šį projektą patvirtina savivaldybės taryba.

     Vaida Čelkienė pasiūlė Rėkyvos seniūnijos teritoriją suskirstyti į tris seniūnaitijas: Vyturių, Bačiūnų ir Centro.

     Virginija Tunikaitytė, Rėkyvos gyvenvietės bendruomenės atstovė ir Vaidotas Dijokas, Rėkyvos seniūnijos Visuomeninės tarybos narys pasiūlė Rėkyvos seniūnijos teritoriją suskirstyti į 5 seniūnaitijas. Visi kiti dalyvavę susirinkime pareiškė nuomonę, jog Rėkyvos seniūnijos teritoriją siūlytų suskirstyti į 3 seniūnaitijas.

    Gintautas Mikučiauskas, Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas pritarė seniūnės V. Čelkienės pasiūlytam projektui dėl trijų seniūnaitijų seniūnijos teritorijoje. Susirinkime buvo nutarta Seniūnijos teritoriją suskirstyti į tris seniūnaitijas ir gyvenamosios vietovės bendruomenės atstovus seniūnaičius rinkti gyventojų nuomonės pareiškimu balsuojant sueigoje.

    Vaida Čelkienė informavo apie gyventojų skaičių būsimose seniūnaitijose: Vyturių - 685 gyventojai, Bačiūnų - 1167 gyventojai ir Centro - 1795 gyventojai.


Vyresn. specialistė J. Saudargienė

(c) Visos teisės saugomos. Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacija.