Pasirinkite seniūniją
Iškilus klausimams skambinkite
+370 618 56289

Teorinė praktinė konferencija

2009-05-05
 

Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacija balandžio 29 dieną Šilalės savivaldybės Pajūrio seniūnijoje Jomantuose organizavo teorinę - praktinę konferenciją "Tauragės apskrities savivaldybių ir seniūnijų veikla vietos savivaldoje."

Konferencijos dalyviai ryte rinkosi Šilalėje ir Gerumo parke pasodino ąžuoliukus.

Konferencijoje dalyvavo apskrities savivaldybių seniūnai, Tauragės apskrities viršininkė, Šilalės meras Albinas Ežerskas ir administracijos direktorė Zita Lazdauskienė, Pagėgių savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Dainora Žilinskaitė, Tauragės meras Robertas Piečia.

Pranešimą " Šilalės savivaldybės administracijos seniūnijų ir seniūnų veikla bei bendradarbiavimas su kitomis įstaigomis, organizacijomis, asociacijomis stiprinant vietos savivaldą rajone" skaitė administracijos direktorė Zita Lazdauskienė. Pranešėja nuoširdžiai, plačiai supažindino su seniūnijų ir seniūnų veikla, seniūnų ir administracijos direktoriaus bendradarbiavimu, kuris yra platus, įvairiapusis ir abipusiai pagarbus. Seniūnų santykiai su savivaldybės skyrių vedėjais ir specialistais yra lygiaverčiai ir tą skatina administracijos direktorė. Šilalės savivaldybės administracijos direktorės požiūris į seniūnijas ir seniūnus, vietos savivaldą yra sektinas pavyzdys kitoms savivaldybėms.

Vyko įdomios diskusijos, dalyvai pasidalino patirtimi, neformaliai bendravo.

Susitarta sekančią apskrities savivaldybių seniūnų sueigą rengti Pagėgių savivaldybėje.Asociacijos direktorius Petras Gestautas

(c) Visos teisės saugomos. Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacija.