Pasirinkite seniūniją
Iškilus klausimams skambinkite
+370 618 56289

Tarptautinė konferencija Seime

2009-09-25
 

Seimo Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas š.m. spalio 14 d. Seime rengia tarptautinę konferenciją "Vietos savivalda ir savivaldybės Lietuvoje". Ši konferencija yra skiriama pirmojo Vietos savivaldos įstatymo 90 metų sukakčiai paminėti.

Tarptautinėje konferencijoje Lietuvos mokslininkai analizuos vietos savivaldos raidą Lietuvoje. Lilio universiteto (Prancūzija) atstovas apžvelgs vietos savivaldą Europos Sąjungos valstybėse narėse. Lenkijos Respublikos Seimo Teritorinės savivaldos ir regioninės politikos komisijos pirmininkas pristatys Lenkijos sukauptą patirtį vietos savivaldos srityje. Danijos Vidaus ir socialinių reikalų ministerijos atstovas pasidalins vietos savivaldos reformų Danijoje gerąja patirtimi.Seimo Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto pirmininkas ir Lietuvos savivaldybių asociacijos prezidentas išsakys nuomones dėl vietos savivaldos plėtros krypčių ir perspektyvų Lietuvoje.

Konferencijos diskusijos bus aktualios tiek asmenims, dalyvaujantiems vietos savivaldos politikos formavime, tiek asmenims, įgyvendinantiems teisės aktus ir vykdantiems jų įgyvendinimo priežiūrą. Konferencijoje dalyvauti kviečiami Seimo nariai, valstybės ir savivaldybių institucijų vadovai, akademinės bendruomenės nariai. Iš viso apie 200 asmenų. Numatoma išleisti leidinį su apibendrinta konferencijos medžiaga.

Maloniai kviečiame seniūnų asociacijos narius dalyvauti tarptautinėje konferencijoje "Vietos savivalda ir savivaldybės Lietuvoje". Registracija el. paštu vvsk@lrs.lt iki š.m. spalio 2 d.


 

Komiteto pirmininkas Vytautas Kurpuvesas

(c) Visos teisės saugomos. Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacija.