Pasirinkite seniūniją
Iškilus klausimams skambinkite
+370 618 56289

Rėkyvos seniūnijos bendruomenė džiaugiasi lopšelio – darželio „Bangelė“ direktorės pasiekimais

2010-02-24

 

    Šiaulių televizijos paskelbtame konkurse „Metų šiaulietė" 2009, komisija už aktyvią visuomeninę, labdaringą ir aplinkosauginę veiklą, kūrybines idėjas atrinko ir Rėkyvos gyvenvietėje veikiančios ugdymo įstaigos „Bangelė" direktorę Danutę Statulevičienę.

    2010 metų kovo 7 dieną 17 valandą „Šiaulių televizija" ir Moterų veiklos inovacijų centras tęsia gražią tradiciją ir pagerbs per metus labiausiai nusipelniusias Šiaulių miesto moteris. Finaliniame koncerte numatyta ne tik 9 kandidačių į garbingą titulą pagerbimo ceremonija, bet ir puikus Lietuvos scenos žvaigždžių koncertas. Rėkyvos seniūnijos bendruomenė džiaugiasi, kad tarp kandidačių šiais metais galėsime išvysti ir Danutę Statulevičienę.

    Paklausta, kokia visuomeninė veikla jai teikia didžiausią prasmę, Danutė nedvejodama atsako, kad kiekvienais metais galvoja, ką būtų galima gero padaryti Rėkyvoje, kaip gražinti gamtą. Aišku ne vienai, su Seniūnija ir Rėkyvos pagrindine mokykla. Pagrindinė jos veikla - gamtosauginė. Aplinkosaugos klausimais teko susipažinti su atstovais iš Švedijos, Olandijos, Vokietijos. Praeitais metais projektus vykdė kartu su švedais, portugalais, rumunais ir slovėnais, kurie lankėsi lopšelyje - darželyje „Bangelė", dalinosi gerąja patirtimi. Daug dėmesio skirta antrinių žaliavų rūšiavimo klausimams spręsti, kartu su Seniūnija parengta ir įgyvendinta apie 10 gamtosauginių projektų.

     Paklausta, kokie jos lūkesčiai iš „Metų šiaulietės 2009" nominacijos, Danutė atsako, kad kiekvienai moteriai malonu būti nominuotai „Metų" moterimi, tačiau svarbiausią vaidmenį vaidina žmonės, kurie balsuodami renka nominantus.

     Balsuoti galima telefonu, taip pat renginio metu kovo 7 d.

     Už Danutę balsuoti galima trumpuoju numeriu (SMS) žinute 19901, žinutės laukelyje įrašyti STV6 arba paskambinti tuo pačiu numeriu ir nuspausti 6. Žinutės ir skambučio kaina 2 Lt.

   Gerbiami kolegos, Rėkyvos seniūnijos gyventojai, nebūkime abejingi vieni kitiems, palaikykime vieni kitus, balsuokime už Danutę Statulevičienę - aktyvią visuomenininkę, puikią vadovę, pedagogę, auklėjančią mažuosius Seniūnijos gyventojus mylėti ir tausoti aplinką, kurioje gyvename.


Seniūnė Vaida Čelkienė

(c) Visos teisės saugomos. Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacija.