Pasirinkite seniūniją
Iškilus klausimams skambinkite
+370 618 56289

BUS VYKDOMAS VISUOTINIS GYVENTOJŲ SURAŠYMAS

0000-00-00
 

     2011 m. kovo - gegužės mėn. Lietuvoje vyks visuotinis gyventojų ir būstų surašymas. Jo rezultatai leis išanalizuoti per dešimtmetį nuo 2001m. surašymo šalyje įvykusius pokyčius, emigracijos mastą, įvertinti esamus demografinius ir socialinius pokyčius, tiksliau nustatyti gyventojų raidą.
     Kaip informuoja Statistikos departamentas, šių metų surašymas ypatingas tuo, kad pirmą kartą gyventojams bus suteikta galimybė elektroniniu būdu susirašyti patiems, bus galima užpildyti surašymo lapą elektroniniu būdu. Elektroninis surašymas truks dvi savaites - kovo 1-14 d. Gyventojai savo elektroninio surašymo lape matys iš administracinių duomenų šaltinių jau įrašytus kai kuriuos asmens ir būsto duomenis: gimimo datą, vietą, santuokinę padėtį, pilietybę, adresą, būsto plotą, pastatymo metus. Duomenis bus galima patikslinti. Jei bus užpildyti visi būste gyvenančių asmenų duomenys, surašinėtojai šio būsto nelankys.
Balandžio 5 - gegužės 9 d. vyks antrasis surašymo etapas. Gyventojus, kurie surašė ne visus savo būsto gyventojus ar išvis nesusirašė elektroniniu būdu, lankys surašinėtojai ir paprašys atsakyti į surašymo lapo klausimus. Surašymo darbuotoją bus galima atpažinti iš darbo pažymėjimo ir specialaus portfelio. Nuo vasario 1 d. veikia nemokamas telefonas 8 800 01418, kuriuo galima konsultuotis lapo pildymo ar kitais surašymo klausimais.

    Specialistai,kurie vykdys surašymą Rėkyvos Seniūnijos teritorijoje, dirbs adresu Energetikų g.6 39 (dabartinėse bendruomenės veiklai skirtose patalpose).

Informuoja seniūnija

(c) Visos teisės saugomos. Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacija.