Pasirinkite seniūniją
Iškilus klausimams skambinkite
+370 618 56289

Asociacijos atstovų Šiaulių apskrityje sueiga

2011-06-01

Gegužės 31 d. Pakruojyje vyko asociacijos atstovų Šiaulių apskrities savivaldybėse sueiga. Sueigoje dalyvavo viceprezidentas Vytautas Slabys, Pakruojo savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Virginijus Grigonis, asociacijos atstovai Regina Butkienė, Romas Kalvaitis, Vaida Čelkienė, Jolanta Baškienė, Saulius Margis ir asociacijos administracijos direktorius Petras Gestautas.

Sueigos dalyviai pasveikino Virginijų Grigonį su paaukštinimu pareigose, padėkojo už nuoširdų bendradarbiavimą, palinkėjo sėkmės, įteikė atminimo dovaną. Viceprezidentas Vytautas Slabys padėkos raštus ir dovanas įteikė Reginai Butkienei ir Romui Kalvaičiui. Regina ir Romas savo atstovo įgaliojimus perdavė kitiems savo kolegoms.

Vytautas Slabys informavo dalyvius apie numatomus darbus, problemas, paskutinį asociacijos valdybos nutarimą. Sueigos dalyviai apsprendė tolimesnę veiklą .Atstovai įpareigojo viceprezidentą Vytautą Slabį perduoti asociacijos valdybai jų nuomonę apie paskutinį asociacijos valdybos nutarimą.

Sueigos dalyviai aplankė naujai atstatytą kalvę Pakruojo dvare, skaniai papietavę sugrįžo į savo seniūnijas.


Petras Gestautas

(c) Visos teisės saugomos. Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacija.