Pasirinkite seniūniją
Iškilus klausimams skambinkite
+370 618 56289

Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacija neribotam laikui pratęsė bendradarbiavimo sutartį su AB LESTO

2011-12-20

Šiandien 2011-12-20, LSSA ir AB LESTO pratęsė bendradarbiavimo susitarimą. Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacijos prezidentas Algis Strelčiūnas ir AB LESTO generalinis direktorius Arvydas Tarasevičius vieningai sutarė, kad susitarimas bus neterminuotas, nes bendradarbiavimas yra neabejotinai naudingas abiem pusėms. Bendri abiejų susitarimo šalių tikslai - visuomenės pilietiškumo, atsakingumo didinimas, bendruomeniškumo skatinimas.

Ankstesnis susitarimas buvo pasirašytas 2011 m. pradžioje ir galiojo iki šių metų pabaigos.

LSSA ir AB LESTO aktyviai bendradarbiauja įgyvendindamos socialinę gyventojų švietimo iniciatyvą „Operacija 2020".

Susitarimo pasirašymas įvyko susitikime, kuriame dalyvavo ir buvo pasveikinti 2011 m. AB LESTO projektų konkurso laimėtojai.

Šių metų projektų konkursui buvo pateiktos 32 paraiškos iš 29 Lietuvos seniūnijų, piniginius prizus savo projektams įgyvendinti laimėjo aštuonios seniūnijos.

Susitikime dalyvavo Akmenės rajono Papilės, Kauno rajono Ežerėlio bendruomenės centro, Pakruojo rajono Pakruojo seniūnijos ir Raseinių rajono Kalnujų kaimo bendruomenės atstovai.

Susitikimo metu buvo prisiminti ir 2010 m. [projektų konkurso nugalėtojai, pasidžiaugta rezultatais. Su trumpais filmukais apie praėjusių metų laimėtojų įgyvendintus projektus neilgai trukus bus galima susipažinti svetainėje www.lesto.lt, skiltyje „Socialinė atsakomybė".

 

LSSA prezidentas Algis Strelčiūnas

 

(c) Visos teisės saugomos. Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacija.