Pasirinkite seniūniją
Iškilus klausimams skambinkite
+370 618 56289

Seniūnaitės iniciatyva gyventojams išdalinti atšvaitai

2013-11-20 , Sendvario sniūnija
 

Smagu, kad Sendvario seniūnijoje yra žmonių, kurie rūpinasi ne tik savo, bet ir kitų saugumu ir gerove. Tai - Gindulių seniūnaitijos seniūnaitė Olga Golovina. Šiemet ji intensyviai ieškojo rėmėjų, kad pratęstų prieš kelerius metus startavusią akciją „Būk matomas kelyje“.

Pirmą kartą 2011 m. kartu su VĮ Klaipėdos regiono keliai, radijo stotimi „Kelyje“ ir Klaipėdos rajono policijos komisariato patruliais buvo išdalinta virš 300 įvairiausų atšvaitų. Šį trečiadienį Gindulių kaimo prieigose tokios akcijos metu per vieną valandą seniūnaitė O. Golovina kartu su apylikės inspektoriais Lina Gedrimiene ir Sauliumi Bružu gyventojams išdalino virš 100 atšvaitų, kuriuos padovanojo Klaipėdos „Akropolio“ valdytojas Ovidijus Zibalis ir VĮ Klaipėdos regiono keliai Saugaus eismo ir kelių priežiūros skyriaus vyresnysis specialistas Gintaras Ramanauskas. Likusius atšvaitus seniūnaitė atidavė Sendvario seniūnijos darbuotojams, Gindulių bibliotekos lankytojams ir kitiems sutiktiems žmonėms. Pasak O. Golovinos, atšvaitais dalinamės ir dalinsimės su kitomis gyvenvietėmis, kad tik visi einantys būtų matomi tamsiu paros metu. Siekiama  ne tik išdalinti atšvaitus, bet ir papasakoti gyventojams, kaip juos nešioti, kad kuo efektyviau tarnautų.

Tikime, kad ir ateityje atsiras dosnių, bendruomeniškų rėmėjų, kurie padės panašioms akcijoms kaip ši gyvuoti bei sumažės skaudžių eismo įvykių keliuose.

Sendvario seniūnijos seniūnė Loreta Kuprienė

 

(c) Visos teisės saugomos. Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacija.