Pasirinkite seniūniją
Iškilus klausimams skambinkite
+370 618 56289

Seniūnas į darbą grįžo su trenksmu

2014-05-04

Kretingos valdžiai brangiai kainuos Salantų seniūno atleidimas. Tokios nuobaudos už savo įgaliojimų viršijimą ir savavaliavimą sulaukęs Kazimieras Galdikas ne tik atgavo darbą, bet turėtų sulaukti ir solidžios kompensacijos.

Kretingos rajono savivaldybės administracijos direktorius Virginijus Domarkas K. Galdiką iš pareigų atleido praėjusių metų gegužę. Šių metų vasario 25-ąją Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas šį savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymą panaikino ir grąžino salantiškį į minėtas pareigas. Į rajono valdžios nemalonę K. Galdikas pateko dėl Salantų miestelio parko rekonstrukcijos, kurios metu buvo nukirsti 937 medžiai, dalį jų seniūnas atidavė medžius kirtusiai bendrovei „Svaruna“ ir taip neva padarė daugiau kaip 41 tūkst. litų žalą, rašo „Vakarų ekspresas“.

Tačiau, pasak K. Galdiko, medžius supjauti, sukapoti ir išvežti būtų kainavę brangiau, nei jie verti. Todėl taupydamas savivaldybės pinigus atidavė medžius bendrovei, o ši juos išvežė biokuro gamintojams.


ELTA

(c) Visos teisės saugomos. Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacija.