Pasirinkite seniūniją
Iškilus klausimams skambinkite
+370 618 56289

LSSA Valdyba Anykščiuose ir Ukmergėje

2015-09-22

 

Rugsėjo 17 dieną Asociacijos Valdybos nariai susitiko su Kavarsko seniūnu Algirdu Gansiniausku. Kolega Algirdas supažindino su seniūnijos veikla, parodė lankytinas seniūnijos vietas. Pasivaišinę garsiaisiais Kavarsko koldūnais išvykome į Anykščius. Anykščių seniūnas Eugenijus Pajarskas supažindino su Anykščiais. Aplankėme Puntuką,  Lajų taką, Angelų muziejų, apžiūrėjome  Regioninio parko ekspoziciją. Savivaldybės pastate Anykščių meras Kęstutis Tubis   ir administracijos direktoriaus pavaduotojas Saulius Rasalas supažindino su savivaldybe, numatomais vykdyti darbais ir perspektyvomis, diskutavome apie vietos savivaldos plėtrą. Išbandėme vasaros rogučių trasą, apsilankėme Niūronyse. Nuo apžvalgos bokšto apsižvelgėme  Rubikių ežerą, kaimo turizmo sodyboje „Žvejo sapnas“ vyko Valdybos posėdis ir dienos veiklos apibendrinimas.

Rugsėjo 18 dienos ryte išvykome į Ukmergės savivaldybės Taujėnų seniūniją. Taujėnų seniūnė Elvyra Tulušienė ir Pivonijos seniūnas Alvydas Gratkauskas supažindino su seniūnijų veikla. Aplankėme Taujėnų ir A. Smetonos dvarus, amatų centrą. Savivaldybės pastate susitikome su Ukmergės meru Rolandu Janicku, administracijos direktoriumi Stasiu Jackūnu ir Ukmergės seniūnais. Vadovai supažindino su Ukmergės savivaldybe, numatoma perspektyva, diskutavome savivaldos klausimais, dalinomės veiklos patirtimi. Ukmergės seniūnė Zita Pečiulienė supažindino su Ukmerge.

Po pietų nuvykome į Veprių seniūniją. Seniūnė Dalė Urbonienė supažindino su seniūnija. Parodė Veprių Kalvarijas, bažnyčią, Veprių kraštotyros muziejų, poilsiavietes.

Vakare kupini įspūdžių išvykome į namus.

 

Petras Gestautas

(c) Visos teisės saugomos. Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacija.