Pasirinkite seniūniją
Iškilus klausimams skambinkite
+370 618 56289

Aš už LIETUVĄ

2016-05-05

Mieli seniūnai,

Esame pilietinio projekto „Aš už Lietuvą!” organizatoriai. Pilietinis projektas „AŠ UŽ LIETUVĄ“ yra nepolitinė iniciatyva, skirta Lietuvos valstybės 100-mečiui, kurią organizuoja Viešoji įstaiga „Pilietiškumo, demokratijos ir teisės programų centras“.

Šiuo projektu kviečiame bendruomenes padovanoti gerą darbą Lietuvai. „Aš už Lietuvą!“ partneriai yra bendruomenės, savivaldybės, nevyriausybinės organizacijos, įmonės, ir iniciatyvūs žmonės kuriantys ir įgyvendinantys idėjas.

Kiekvienas projekto dalyvis gali savanoriškai kooperuotis ir atlikti veiklą naudingą Lietuvai. Galima rinktis iš jau esančių veiklų arba pasilūyti savo iniciatyvą www.asuzlietuva.lt.

Kviečiame jūsų seniūnijos bendruomenę prisijungti prie „Aš už Lietuvą!” iniciatyvos. Tai galite daryti pasiūlydami gyventojams savanorišką veiklą gražinant aplinką, padedant socialiai jautrioms grupėms ar organizuojant pažintinius žygius apylinkėse.

Tą pačią dieną, gegužės 27-ąją, minima Kaimynų diena, taigi gerus darbus galima atšvęsti savo bendruomenėje piknikaujant, ruošiant maistą ant laužo ir žaidžiant lauko žaidimus. Visus renginius į kuriuos norite pakviesti savo bendruomenes narius, taip pat galite registruoti internetinėjė svetainėje www.asuzlietuva.lt.

Tuo pačiu maloniai prašome iki šių metų gegužės 12 d. pasidalinti aktyviausių jūsų seniūnijos seniūnaičių kontaktais, kad galėtumėme su jais susisiekti ir pakviesti ar pasiūlyti veiklą, prisijungiant prie iniciatyvos „Aš už Lietuvą!”. Net ir mažiausias darbas neliks nepastebėtas, mat visas sėkmės istorijas skelbsime ir dalinsimės per projekto informacinius partnerius televizijos kanalų grupę LNK, naujienų portalą 15min.lt ir radijo stotį RC.

 

Asta Mukienė

Projekto koordinatorė

Asta@asuzlietuva.lt

+370 647 76180

(c) Visos teisės saugomos. Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacija.