Pasirinkite seniūniją
Iškilus klausimams skambinkite
+370 618 56289

Mokymai „Viešųjų ir administracinių paslaugų teikimo optimizavimas taikant LEAN metodiką“,

2016-10-06

Gerb., seniūnų asociacijos nariai,

Kas svarbiau viešajame sektoriuje: efektyviai panaudoti resursus ar visapusiškai patenkinti klientų poreikius? Klausimas, kurį dažnai svarstome, kuomet esame pasirinkimų kelyje teikdami paslaugas gyventojams, verslui: greičiau ar ilgiau, geriau ar pigiau? Kas svarbiau: laikas ar kokybė? Malonus atradimas – LEAN metodika, kurios pagalba bandysime spręsti įvardintą dilemą viešajame sektoriuje.

UAB „Ekonominės konsultacijos ir tyrimai“ organizuoja mokymus „Viešųjų ir administracinių paslaugų teikimo optimizavimas taikant LEAN metodiką“, kurių tikslas – kūrybiškiau pažvelgti į LEAN sistemos metodų taikymą efektyvinant veiklos procesus, teikiant viešąsias ir administracines paslaugas. Jūsų patogumui mokymai vyks dviejuose miestuose: lapkričio 4 d. VILNIUJE ir lapkričio 18 d. KLAIPĖDOJE. Mokymuose Jūs išmoksite surasti tinkamus LEAN sprendimus organizacijos veiklos efektyvumui didinti ir laikui (savo ir klientų) taupyti.

Jeigu Jūs savo organizacijoje ieškote veiklos efektyvumo didinimo priemonių, priimate sprendimus dėl visos organizacijos ar skyriaus veiklos, teikiamų paslaugų vykdymo, vadinasi šie mokymai yra skirti būtent Jums – valstybės ir savivaldos institucijų, joms pavaldžių įstaigų ir įmonių:

§  Vadovams bei pavaduotojams;

§  Departamentų ir skyrių vedėjams;

§  Specialistams, prisidedantiems prie administracinių ir/ar viešųjų paslaugų teikimo;

§  Darbuotojams, kurie visada nori žinoti daugiau.

 

Daugiau informacijos apie mokymus – prisegtame kvietime ir www.ekt.lt/leanmokymai

REGISTRACIJA:

Registruokitės į mokymus iki lapkričio 1 d., jei dalyvausite mokymuose Vilniuje, iki lapkričio 15 d., jei dalyvausite mokymuose Klaipėdoje. Užsiregistravusiems bus nurodyta tiksli mokymų vieta.

Registruokitės užpildydami formą. Spausti čia.

Registraciją koordinuoja Miglė Dedelaitė, 8 5 2526225, +370 610 01 370 migle.dedelaite@ekt.lt

 

Laukiame Jūsų ir Jūsų komandos!   Kaina 89 Eurai.

 

Norime paprašyti, pasidalinti šia informacija su savo nariais, bendruomenių atstovais ar kitomis organizacijomis, kurioms šie mokymai gali būti aktualūs

 

Gražios dienos,

 

Vaiva Bražionytė,

Vyr. konsultantė

UAB " Ekonominės konsultacijos ir tyrimai"

Jasinskio g. 16b, Vilnius 03163

Tel. 8 5 2526232, 8 685 38554

vaiva@ekt.lt

www.ekt.lt

 

 

(c) Visos teisės saugomos. Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacija.