Bubių seniūnijoje
Bubių seniūnijoje

Laikas eina. Mes keičiamės kas dieną, nors vidus lieka toks pat. Keičiasi mūsų būsenos, mintys, galiausiai svajonės, tikslas, dėl kurio gyvename...

Vasario 26 d. kolegos, bendražygiai, partneriai gražaus jubiliejaus proga ir įžengiant į naują gyvenimo etapą sveikinimus ir nuoširdžiausius linkėjimus skyrė Bubių seniūnui Vytautui Slabiui, kuris 24 metus skyrė vietos savivaldai, rūpinosi Bubių seniūnijos puoselėjimu ir gražinimu, eilę kadencijų buvo Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacijos viceprezidentas Šiaulių apskrityje. 

Dėkodamas už nuoširdų darbą ir svarų indėlį į vietos savivaldą bei linkėdamas ir toliau išlikti veikliam naujame gyvenimo etape LSSA prezidentas R. Bružas įteikė Vytautui padėkos raštą ir atminimo dovanėlę. 

Padėką V. Slabiui nuo LR Seimo Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto pirmininko R. Juškos ir Seimo narės R. Baškienės perdavė jos patarėja B. Banienė.

Nuoširdžius padėkos ir sveikinimų ir linkėjimų žodžius tarė bei prisiminimais dalijosi Šiaulių rajono bei kitų apskrities savivaldybių seniūnai, Bubių seniūnijos darbuotojai, bendruomenių atstovai, seniūnaičiai, verslo atstovai. Vytauto pastangos, atkaklus darbas ir indėlis tiek seniūnijos gyvenime, tiek LSSA veikloje, paliks neišdildomus prisiminimus.

Linkėdami kolegai sveikatos, laimės ir gausybės ypatingų akimirkų ateityje  mes ir toliau visada lauksime jo patarimų, įžvalgų ir aktyvaus dalyvavimo mūsų renginiuose.