Klaipėdos apskrities seniūnų sueiga
Klaipėdos apskrities seniūnų sueiga

Kovo 9 d. Drevernoje įvyko Klaipėdos apskrities savivaldybių seniūnų sueiga. Sveikinimo žodį dalyviams tarė Klaipėdos rajono meras B. Markauskas, direktorius S. Karbauskas, LSSA prezidentas R. Bružas.

Seniūnai aptarė seniūnijų savarankiškumo ir jų funkcijų naujojo Vietos savivaldos įstatymo kontekste klausimą, kurį plačiai pristatė prezidentas Rolandas Bružas, turėjo galimybę pasidalinti patirtimi, išsakyti savo pastabas, pasiūlymus bei lūkesčius. Jie taip pat išklausė Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus vyr. specialistės R. Nekrošienės pranešimą apie vakarų regiono dirvožemio būklės gerinimo galimybes.

Sueigos metu padėkota už darbą savivaldoje bei aktyvų dalyvavimą asociacijos veikloje Rusnės ir Skuodo seniūnėms D. Drobnienei bei V. Jautakienei. Joms suteikti LSSA Garbės nario vardai ir įteikti auksiniai ženkleliai, o Vėžaičių seniūnas A. Mockus apdovanotas sidabrine krivule. 

Dalyviai taip pat turėjo galimybę susipažinti su Klaipėdos rajonu ir jame esančiu Drevernos uostu, čia teikiamomis poilsio ir pramogų paslaugomis, taip pat išgirsti Drevernos fokloro ansamblio (vad. V. Asnauskienė) atliekamas šiam žvejų kraštui būdingas dainas bei autentišką lietuvininkų – šišioniškių tarmę.

Dėkojame LSSA viceprezidentui Alvydui Mockui už sueigos organizavimą.