Krivių sueiga Domeikavoje
Krivių sueiga Domeikavoje

2020-09-15 Kauno raj. sav. Domeikavoje vyko Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacijos Krivulės sueiga, kurioje visus pasveikino LSSA prezidentas Rolandas Bružas, Kauno r. savivaldybės vicemeras Antanas Nesteckis. Sueigoje policijos generalinis komisaras Renatas Požėla pristatė seniūnijų ir policijos bendradarbiavimo gaires ir reformą - pareigūnai grįžta arčiau žmonių ir kelias valandas per savaitę atvyks į seniūniją. Taip pat atnaujinamas bendradarbiavimas tarp policijos ir LSSA.

AB „Kelių priežiūra“ generalinis direktorius Rolandas Rutėnas išsamiai pristatė įmonės veiklą, gaires, kvietė seniūnus teikti pasiūlymus, nurodyti priežiūros trūkumus.

Daugelis seniūnų negailėjo padėkų apskričių tarnyboms už bendradarbiavimą. Taip pat netrūko klausimų apie šienavimą, kelių priežiūrą miesteliuose ir pan.

LSSA prezidentas Rolandas Bružas nuoširdžiai dėkojo visiems seniūnams už bendradarbiavimą, kvietė visus aktyviai dalyvauti LSSA veikloje, kalbėjo apie kompetencijas, prašė iškelti asociacijos valdybai jiems aktualius klausimus, temas kitoms sueigos.

LSSA prezidentas visų seniūnų vardu įteikė padėką ir sidabrinę Krivulę Babtų seniūnui Jonui Praškevičiui, kuris išdirbęs 25 metus atsisveikino su seniūno pareigomis.

Prezidentas taip pat įteikė gėlių puokštę LSSA direktoriui Petrui Gestautui gražaus gimtadienio proga.

Nuoširdžiai dėkojame didžiausios gyvenvietės Lietuvoje bet kaimo statusą turinčios Domeikavos seniūnei Linai Mišeikienei už pagalbą organizuojant sueigą.

 

Loreta Urbutė