LSSA valdybos posėdis Griškabūdyje
LSSA valdybos posėdis Griškabūdyje

Balandžio 25 d. zanavykų širdyje Griškabūdyje, kuri yra ir J. Jablonskio gimtinė, vyko LSSA valdybos posėdis. Pirmą kartą po ilgų karantino ir pandemijos suvaržymų posėdis vyko kontaktiniu būdu.  

Šakiai – Lietuvos savivaldybių asociacijos lopšys. Čia buvusio Lekėčių seniūno Petro Gestauto, kuris taip pat dalyvavo posėdyje,  iniciatyva dalyvaujant ir dabar tebedirbančiam Griškabūdžio seniūnui Sauliui Naumavičiui, buvo įkurta asociacija, šiemet mininti savo 21 m. sukaktį.  

Posėdžio svečius pasveikino rajono meras Edgaras Pilypaitis, linkėdamas ir ateityje čia sugrįžti, nes Šakiai – dvarų ir gerų žmonių miestas. Jis pasidžiaugė seniūnų darbu, nors jis labai nelengvas, tačiau jeigu reikia žmonėms, jie ima ir daro neskaičiuodami savo laiko ir jėgų.

Asociacijos prezidentas R. Bružas pristatė LSSA veiklą, planuojamus VSĮ ir  VTĮ pakeitimus, kartu su kolegomis pasidalijo mintimis apie seniūnų ir skyrių vedėjų darbo užmokesčio didelius skirtumus, ko neturėtų būti, aptarė sprendimų būdus, kurių būtų galima imtis norint ištaisyti esamą padėtį savivaldybėse, kitus aktualius klausimus. 

Posėdyje buvo aptarti birželio 17 d. Kėdainiuose vyksiančio LSSA suvažiavimo klausimai, numatyta preliminari jo darbotvarkė, aptarti organizaciniai klausimai. Taip pat aptarti ir respublikinio seniūnų sąskrydžio, kuris vyks po suvažiavimo birželio 17-18 d. Kėdainių rajone, klausimai, pasiskirstyta darbais.

Posėdžio dalyviai aplankė Lukšių dvarą, susipažino su jo istorija.

 

LSSA nuoširdžiai dėkoja Griškabūdžio seniūnui Sauliui Naumavičiui už priėmimą ir atliktą organizacinį darbą.