Nuo 2021-05-12 Gargždų seniūnijai vadovauja seniūnė Indrė Žiedienė
Nuo 2021-05-12 Gargždų seniūnijai vadovauja seniūnė Indrė Žiedienė

 

Indrė Žiedienė, gimė Gargžduose. Baigė Gargždų „ Vaivorykštės“ gimnaziją. Klaipėdos universitete įgijo Politikos mokslų bakalauro laipsnį, Mykolo Romerio universitete suteiktas vadybos ir verslo administravimo magistro laipsnis.

Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Gargždų seniūnijos patarėjos pareigose dirbo nuo 2019 m. rugsėjo 2 d. Prieš tai, po studijų, šešerius metus dirbo VšĮ Šiaulių turizmo informacijos centro direktore, su šeima grįžusi į gimtuosius Gargždus įsidarbino Užimtumo tarnyboje prie LR Socialinės apsaugos ministerijos, Klaipėdos klientų aptarnavimo departamento, Gargždų skyriaus paslaugų darbdaviams konsultante.

Į naujas, Gargždų miesto seniūnės, pareigas atėjo jau susipažinusi su Gargždų miesto bendruomene, užmezgusi šiltą ir konstruktyvų kontaktą. Seniūnės tikslas yra su turimais ištekliais ir atidumu kurti vertę Gargždų miesto gyventojui. Indrė džiaugiasi, kad žinios, kompetencija ir energija bus nukreipta į tokią atsakingą ir prasmingą veiklą.

Lietuvos savivaldybių asociacijai seniūnė linki sėkmės vykdant savo misiją, o kolegoms Seniūnams - balanso tarp asmeninės laimės ir tarnybos.

 

LSSA viceprezidentė Loreta Urbutė