Balandžio mėn. 7 d. Rėkyvos seniūnijoje vyko pasitarimas dėl pasirengimo gamtos pobūdžio gaisrams atvirose vietose gesinti. Pasitarime dalyvavo Šiaulių miesto savivaldybės viešosios tvarkos skyriaus Civilinės saugos poskyrio vyr. specialistas A. Dūda, Rėkyvos ugniagesių savanorių draugijos pirmininkas A. Aukščionis, šios draugijos narys G. Aukščionis, Medelyno seniūnas V. Kardašius. Buvo aptartas prevencinio pobūdžio reidų organizavimas, poveikio priemonių pažeidėjams taikymas. Numatyta organizuoti seniūnijų ugdymo įstaigose švietėjišką veiklą, prevencinio pobūdžio reidus. Aptarta administracinio poveikio priemonių pažeidėjams taikymas. Informuota apie balandžio mėnesį 12 dieną vyksiantį susirinkimą su sodų bendrijų pirmininkais.
Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacija
Pasirengimas gamtinio pobūdžio gaisrams