Pasiruošimas akcijai  „Už žydintį ir švarų saulės miestą“
Pasiruošimas akcijai „Už žydintį ir švarų saulės miestą“

AB „Rėkyva" noriai bendradarbiauja su Rėkyvos seniūnijos bendruomene. Šią savaitę bendrovė atvežė durpių į daugiabučių namų kiemus, bendro naudojimo teritorijas, prie įstaigų gėlynams atnaujinti. Seniūnijai prašant minėta bendrovė nupirko lauko dažų daugiabučių namų kiemuose pastatytiems suoleliams perdažyti ir pasodino vienmečių gėlių, kuriomis pavasarį papuoš daugiabučių namų kiemus. Daugiabučių namų savininkų bendrijos ruošiasi dalyvauti akcijoje „Už žydintį ir švarų saulės miestą". Akciją organizuoja Šiaulių miesto savivaldybė kartu su Šiaulių apskrities ir miesto daugiabučių namų savininkų bendrijų asociacija. Visus neabejingus aplinkos grožiui ir švarai, skiriančius daug dėmesio aplinkos puoselėjimui, kviečiame dalyvauti akcijoje. Kviečiame atvykti į seniūniją ir pateikti pranešimo formos prašymą arba tokį prašymą pateikti Šiaulių miesto savivaldybės priimamajame prie 4 langelio (adresas: Vasario 16-osios g. 62) Pasiteiravimo tel. 8 41 392260, 8 41 596208.

Informuoja seniūnija