Punios seniūnijoje
Punios seniūnijoje

Šią savaitę darbą seniūno pareigose baigė Punios seniūnas Gintautas Laukaitis. Šiose pareigose jis dirbo nuo 1995 metų. Gintautas aktyviai dalyvavo Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacijos veiklje, ne kartą buvo renkamas viceprezidentu Alytaus apskrityje, kriviu savivaldybėje. 

Kaip atsisveikindamas su seniūno pareigomis teigė pats Gintautas: ,,Išsinešu nemažą bagažą: daug patirčių, geros darbo praktikos, bendravimo su žmonėmis, 10 metų darbo seniūnų asociacijos viceprezidento pareigose, daug susitikimų su iškiliais žmonėmis, tokiais kaip Prezidentas Valdas Adamkus, premjerai, o, svarbiausia, bendravimą su žmonėmis – tai neįkainojama patirtis, nes mes esame visokie. Visokių žmonių teko sutikti. Aš irgi visoks – mes visi skirtingi, bet, kai randi bendrą kalbą su žmogumi, tai yra didžiausia ir geriausia patirtis" (Alytaus r. sav. komunikacijos sk. inf.).

Nuoširdžiai dėkojame Jums, Gintautai, už svarų indėlį dirbant vietos savivaldoje, aktyvią ir nuoširdžią veiklą seniūnų asociacijoje, bendrystę, kūrybinę mintį ir linkime gražių, giedrų, prasmingų ir viltingų dienų, kryptingos veiklos visose srityse, kantrybės ir atkaklumo įgyvendinant naujus sumanymus.

LSSA valdyba