Rėkyvos seniūnijos veiklos ataskaita už 2010 m.
Rėkyvos seniūnijos veiklos ataskaita už 2010 m.
 

2011 m. vasario 8 d. vyko Rėkyvos seniūnijos visuotinis gyventojų susirinkimas, kuriame buvo pateikta seniūnijos veiklos ataskaita už 2010 metus. Susirinkimo pradžioje buvo demonstruojamas Šiaulių televizijos sukurtas informacinis filmas apie saugios aplinkos kūrimą Rėkyvos seniūnijoje ir AB „Rėkyva" vykdomą monitoringą. Pasibaigus filmui seniūnė V. Čelkienė pristatė veiklos ataskaitą už 2010 metus. Šiaulių miesto Policijos komisariato viršininkas R. Šlekys gyventojus informavo apie kriminogeninę situaciją Šiaulių mieste ir Rėkyvos seniūnijos teritorijoje. Centro seniūnaitijos seniūnaitė V. Tunikaitytė ir Bačiūnų seniūnaitis K. Sadauskas gyventojus informavo apie parengtus projektus bei darbo veiklą per 2010 metus. Gyventojų vardu seniūnaičiai į politikus kreipėsi dėl galimybės plėtoti darbus susijusius su infrastruktūra ir aplinkosauga seniūnaitijose. Buvo pateikta informacija gyventojams apie Lietuvos Respublikos 2011 metų visuotinį gyventojų ir būstų surašymą.

Visuotiniame susirinkime dalyvavo vicemerė D. Matonienė, mero patarėja D. Martinkienė, Administracijos direktorius V. Damulevičius, Miesto infrastruktūros skyriaus vedėjas A. Adomaitis, Aplinkos skyriaus vedėjas R. Šemeta. V. Damulevičius gyventojus informavo apie planuojamus darbus 2011 metais.

Informuoja seniūnija