Su Vietos savivaldos diena!
Su Vietos savivaldos diena!

Mieli kolegos, seniūnijų darbuotojai,
Stipri, savarankiška ir verta vis didėjančio gyventojų pasitikėjimo – tokią Lietuvos savivaldą kuriame kasdien. Minėdami Vietos savivaldos dieną kalbame apie iššūkius, gyventojų gyvenimo kokybės gerinimą, norą pamatyti pokyčius įvairiose srityse, atsakomybę už priimamus sprendimus, įsiklausant į gyventojų, bendruomenių lūkesčius.
Seniūnijose gausu savo darbui atsidavusių, sąžiningų ir išradingų žmonių. Kiekvieno iš mūsų darbas reikalauja gebėjimo spręsti sudėtingus gyvenimo uždavinius, gyventojams iškylančias problemas ir kartu mokėjimo tiesiog išklausyti žmogų ir tarti jam padrąsinantį žodį, esame atviri naujovėms ir permainoms.
Nuoširdžiai dėkojame kiekvienam iš Jūsų savo darbu, prasminga veikla, išmintingais sprendimais, nuoširdžiu bendravimu, kūrybine mintimi, gražiomis iniciatyvomis ar išsakyta nuomone padedančiam siekti teigiamų seniūnijų pokyčių.
Linkime nesustoti ties nuveiktais ir dar planuojamais darbais, sėkmingų veiklos metų, prasmingų ir teisingų susitarimų, tikėjimo savimi ir valstybe.


Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacijos prezidentas Rolandas Bružas
Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacijos direktorė Laima Tučienė