Tauragės apskrities seniūnų sueiga Jurbarke
Tauragės apskrities seniūnų sueiga Jurbarke

Spalio 28 d. Jurbarko rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje įvyko Tauragės apskrities savivaldybių seniūnų sueiga. Jos dalyvius nuotaikingai savo dainelėmis pasveikino antrokas Mantas Skrodenis ir jo mokytoja Rūta Šličkutė. Sveikinimo žodžius tarė Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius, Seimo narys Ričardas Juška, Šilalės mero pavaduotoja Lineta Dargienė, Pagėgių savivaldybės administracijos direktorė Dalija Irena Einikienė, Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacijos prezidentas Rolandas Bružas.

Jurbarko rajono savivaldybės meras supažindino su regionų plėtros politika, akcentavo, kad labai svarbu sutarti ir priimti visiems tinkamus sprendimus.

Daugiausia dėmesio sueigoje sulaukė kraštietis Seimo narys Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto pirmininkas R. Juška. Jis atsakė jau į anksčiau jam pateiktus klausimus dėl seniūnų kadencijų, tiesioginių rinkimų, darbo užmokesčio bei kitus klausimus ir pakeitimus, kurie įsigalios kartu su naujuoju Vietos savivaldos įstatymu nuo 2023 m. balandžio  mėn., o taip pat apie dabar svarstomus Valstybės tarnybos įstatymo pakeitimus. 

Vėliau sueigos dalyviai aplankė Panemunių regioninio parko lankytojų centrą, Veliuonos miestelį, Raudonės pilį.

Dėkojame Skirsnemunės seniūnui Aidui Mozūraičiui, Raudonės seniūnui Česlovui Meškauskui, LSSA viceprezidentei Tauragės apskrityje Romai Veščiūnienei už sueigos organizavimą ir svetingą priėmimą.